okularowy świat

Okulary z nakładką przeciwsłoneczną

okulary korekcyjne z nakładką przeciwsłoneczną

Prezentowany produkt to świetne rozwiązanie dla noszących okulary korekcyjne na co dzień. Nakładka przylega na magnes co umożliwia jej błyskawiczny montaż lub demontaż a nowoczesny design uniemożliwia rozpoznanie oddzielnego elementu. Okulary wyglądają świetnie zarówno z nakładką jak i bez.

Zapraszamy do przymierzania w naszym Optyku.

Badanie wzroku

badanie wzroku

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego Salonu Optycznego w celu zbadania wzroku.
Dyplomowany optometrysta (NO12403) właściwie dobierze korekcję okularową, wykona test wrażliwości na kontrast, sprawdzi widzenie stereoskopowe oraz przeszkoli na temat soczewek kontaktowych i dopasuje je uwzględniając wszystkie parametry wzrokowe oraz potrzeby pacjenta.

Oprawy okularowe

oprawy okularowe

W optyku Okularowy Świat znajdą Państwo ponad 600 oprawek dla dzieci i dorosłych. Dbamy o bogaty wybór opraw każdego typu (plastik, metal, drewno, żyłka, patent). Naszą specjalnością są kolorowe okulary. Staramy się być na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie okularowej, nie zapominając o klasyce. Chcemy, by każdy klient mógł u nas znaleźć coś dla siebie.

Soczewki okularowe

soczewki okularowe

Posiadamy soczewki korygujące astygmatyzm, z antyrefleksem, progresywne, dwuogniskowe, z różnymi stopniami pocienienia (o zredukowanej grubości i wadze) oraz soczewki polaryzacyjne barwione, i fotochromowe. Wszystkie z wymienionych są dostępne również o skrajnych mocach. Chętnie doradzimy w wyborze tych najlepiej spełniających Państwa oczekiwania i wzrokowe potrzeby.

Soczewki kontaktowe

soczewki kontaktowe

Oferujemy soczewki kontaktowe jednodniowe i miesięczne marki Alcon oraz jednodniowe i dwutygodniowe - Johnson&Johnson. Każde z nich mają duży zakres dostępnych mocy. Zapewnia to możliwość korekcji niemalże każdej wady wzroku. Proponujemy soczewki sferyczne, korygujące astygmatyzm, progresywne i kolorowe.

Wszystkie rodzaje są dostępne na zamówienie. Czas realizacji wynosi 1 dzień roboczy.

Okulary przeciwsłoneczne

okulary przeciwsłoneczne

Nasza oferta obejmuje ponad 150 modeli okularów przeciwsłonecznych różnych firm. Wszystkie z nich mają filtry UV ("Wpływ na zdrowie człowieka"), a większość z nich dodatkowo filtr polaryzacyjny.

Okulary sportowe

okulary sportowe

Urawiającym sport proponujemy interesujące rozwiązania korekcji wady wzroku:
- okulary sportowe dla dzieci,
- okulary sportowe dla dorosłych,
- okulary dla kolarzy,
- okulary do pływania,
- maski do nurkowania,
- gogle narciarskie,
wszystkie z możliwością wstawienia odpowiednich soczewek korekcyjnych.

Okulary do makijażu

okulary do makijażu

Paniom używającym okularów korekcyjny o dużych mocach, które utrudniają wykonanie makijażu oczu, proponujemy okulary do makijażu z możliwością wstawienia soczewek o odpowiednich mocach. Ruchome soczewki eliminują problem robienia makijażu, ponieważ podczas malowania jednego oka, wada drugiego jest w pełni skorygowana.

Akcesoria do okularów

akcesoria do okularów

Nasze akcesoria do okularów:
- ściereczki z mikrofazy,
- etui,
- płyny do czyszczenia okularów,
- nakładki polaryzacyjne,
- łańcuszki, sznureczki, gumki.

Akcesoria do soczewek

akcesoria do soczewek

Akcesoria do soczewek kontaktowych:
- pojemniczki na soczewki kontaktowe,
- płyny.

Zapraszamy:

poniedziałek - piątek: 11 - 19
sobota: 10 - 14

Akceptujemy:

karty płatnicze

Znajdź nasz Salon Optyczny na mapie: